Mestre Paulão Ceará o początkach Grupo Capoeira Brasil (wideo)

 Pewien czas temu na YouTube’owyn kanale Capoeira Movies Tv pojawił się niezwykle ciekawy materiał. Chodzi o wywiad z jednym z założycieli naszej szkoły i ikony Capoeira zarazem – Mestre Paulão Ceará. Tematem przewodnim jest geneza i początki działalności naszej szkoły – Grupo Capoeira Brasil.

 Mimo iż wywiad przeprowadzony jest w języku naturalnym dla Capoeira, czyli portugalskim, możecie wynieść z niego wiele ciekawych informacji. Życzymy miłego oglądania, a z Mestre Paulão widzimy się już w maju na naszych krakowskich warsztatach połączonych z Batizado e Troca de Cordas (ceremonia nadania pierwszych oraz kolejnych stopni)!

(źródło zdjęcia głównego oraz filmu: youtube.com/Capoeira Movies Tv)

 Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Capoeira w Krakowie, zapraszamy na treningi w każdy poniedziałek i środę na Prądniku Białym.
Grupo Capoeira Brasil Kraków

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s