Wakacje z Capoeira w Krakowie

Sezon wakacyjny rozpoczęty! Najlepszą dla nas informacją jest ta, że mimo nadchodzących upałów i urlopów i wczasów, my nie zwalniamy tempa. Zapraszamy serdecznie na wakacyjne treningi dla każdego – bez względu na wiek, płeć i stopień zaawansowania. Zajęcia odbywać się będą na sali Parafialnego Klubu Sportowego Jadwiga (ul. W. Łokietka 60), w każdą środę, w godzinach 17.30 – 19.00. Koszt to 70 zł w skali miesiąca (możliwe rozliczenia za pojedyncze treningi – przy wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności). Starujemy 4.07. Dołączać możecie przez cały czas – aż do samego końca sierpnia.

Jeżeli ktoś z Was jeszcze się waha, czy to odpowiednie miejsce dla niego, porzućcie wszelkie troski. Capoeira jest dla każdego, nie potrzebujecie żadnych dodatkowych sprzętów (nooo…może oprócz butelki wody). Jeżeli nie zdecydujesz się na dalsze uczestniczenie w zajęciach i zrezygnujesz już po pierwszym treningu, nic nie płacisz – a więc nic nie tracisz. Nie ryzykujesz niczym – chyba że poprawą swojej formy na lepsze oraz faktem znalezienia nowej pasji.

Jeżeli masz do nas jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez formularz, pisz na gcbpolska@interia.pl lub dzwoń pod 786-898-192 !

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

Jeśli masz jakikolwiek kłopot z dotarciem na zajęcia, poniżej publikujemy kilka zdjęć pokazujących dokładne umiejscowienie sali treningowej.

twakacje z capoeira - Kraków

wakacje z capoeira - kraków

wakcacje z capoeira - kraków

wakacje z capoeira - kraków

wakacje z capoeira - kraków

wakacje z capoeira - kraków

treningi capoeira kraków - mapa

 

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Capoeira w Krakowie, zapraszamy na wakacyjne treningi w każdą środę, w okolicy Parku Krowoderskiego (dzielnica Prądnik Biały).
Grupo Capoeira Brasil Kraków

Jedna uwaga do wpisu “Wakacje z Capoeira w Krakowie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s