Roda de rua w Parku Krowoderskim

Jeżeli nie masz planów na weekend, mamy dla Ciebie świetną informację. Już w najbliższą niedzielę (12.08), w krakowskim Parku Krowoderskim odbędzie się roda de rua (uliczna roda). W planach jak zwykle spora dawka Capoeira w promieniach ledwie popołudniowego słońca.

Rozpoczynamy równo o 13.00. Zbiórka o 12.45 obok samej górki – przy stołach do tenisa stołowego.  Jak mówi nam niezawodna Wikipedia, Park ograniczony jest ulicami: Opolską, Batalionu „Skała” AK, Władysława Łokietka, Tadeusza Makowskiego oraz Jana Palacha, stąd też trudno go przeoczyć.

roda de capoeira krowodrza górka(źródło: trasadlabobasa.pl)

W wydarzeniu mogą uczestniczyć wszyscy, bez względu na swój staż, wiek, czy tez reprezentowaną grupę. Jeżeli nie miałeś nigdy wcześniej styczności z Capoeira, jesteś również mile widziany. Każdy z Was może wcielić się w rolę obserwatora, a prawdopodobnie będzie na co popatrzeć.

Jeżeli znajdą się chętni, po roda, zapraszamy na nieoficjalny mecz piłki nożnej na jednym z nowych boisk sportowych. Zdjęcie poniżej mówi samo na siebie – aż chce się grać!

roda de capoeira boisko(źródło: atrakcjedladzieci.pl)

Wszelkie szczegółowe informacje możecie znaleźć w facebook’owym wydarzeniu. Jeżeli nie zdążysz na roda de rua, nic straconego. Zapraszamy na wakacyjne treningi Capoeira, nieopodal parku, na sali sportowej PKS Jadwiga.

Do zobaczenia w niedzielę!

 

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Capoeira w Krakowie, zapraszamy na treningi w każdy poniedziałek i środę na Prądniku Białym.
Grupo Capoeira Brasil Kraków

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s