Capoeira na Targach Edukacyjnych

Mamy miłą informacje dla wszystkich wielbicieli pokazów Capoeira!

W najbliższą niedzielę (9.09), w krakowskim Dworku Białoprądnickim, odbędzie się kolejna już edycja Targów Edukacyjnych. Jako uczestnicy, będziecie mieli okazję do odwiedzenia wielu stoisk firm i instytucji oferujących swoje usługi w zakresie zajęć pozaszkolnych.

Prócz tego organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji (zwłaszcza dla najmłodszych) a także pokazów oraz prezentacji. Wśród nich nie zabraknie także pokazu Capoeira w naszym wydaniu. Rozpocznie się on około godziny 14.30. Nie powinien trwać dłużej niż kilka (jakże energicznych) minut, natomiast zaraz po nim, na skwerze obok rozpocznie się krótka lekcja otwarta dla wszystkich chętnych.

Wypada nam tylko zaprosić Was do spędzenia niedzielnego popołudnia w Dworku, bo będzie co oglądać. Oczywiście pamiętamy – Grupo Capoeira Brasil, godz. 14.30!

Wszelkie informacje dotyczące targów znajdziecie w facebook’owym wydarzeniu.

Ps. Udział w pokazie może wziąć każdy z trenujących w naszych sekcjach, bez względu na staż i wiek. Zabieramy ze sobą Abada, buty oraz koszulkę z tegorocznego Krakowskiego Festiwalu Capoeira (jeżeli ktoś nie ma, może ją zastąpić jakakolwiek białą camisa).

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s