Batizado i Formatura w Holandii

Nie zdążyły jeszcze opaść emocje po II Krakowskim Festiwalu Grupo Capoeira Brasil, a na horyzoncie szykuje się kolejne, jakże ważne wydarzenie.

Formatura – stopnie Formando i Professor

Nadchodząca edycja warsztatów, które od trzech sezonów noszą nazwę Tem Raiz Tem Dende, zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń w grupie, w ciągu ostatnich lat. Impreza odbędzie się w holenderskim mieście Utrecht. Prócz warsztatów prowadzonych przez wielkie sławy Capoeira, ceremonii batizado e troca de cordas (nadanie pierwszych oraz kolejnych stopni) nastąpi uroczystość wręczenia bardzo wysokich stopni w gradacji, nie tylko Grupo Capoeira Brasil, ale względem całego świata Capoeira. Owego zaszczytu dostąpią:

Professor Bailarino (Brazylia/Polska) – awans na stopień Formando

Instutora Cigana (Holandia) – awans na stopień Professora

Instruotr Colgate (Brazylia/Hiszpania) – awans na stopień Professor

Instrutor Coral (Polska) – awans ba stopień Professor

Instrutor Dobrão (Turcja) – awans na stopień Professor

Instrutor Malhado (Polska) – awans na stopień Professor

Instrutor Zebu (Polska/Holandia) – awans na stopień Professor

Legendy świata Capoeira gośćmi specjalnymi

Jak już wspominaliśmy jednymi z gości eventu będą uczniowie legendarnego Mestre Bimba, twórcy stylu regional – Mestre Acordeon oraz Mestre Itapoan. Prócz nich imprezę uświetnią założyciele Grupo Capoeira Brasil – Mestre Boneco i Mestre Paulão Ceará oraz mistrzowie naszej szkoły nauczający w wielu krajach świata: Mestre Cigano, Mestre Claudio Basilio, Mestre Cal Matos, Mestre Tayson, Mestre Pitomba, Mestre Juruna. Jak można się domyśleć rodas będą napędzane przez Professores, Instrutores i Graduados z różnych szkół, jak i różnych zakątków globu.

Rejestracja na warsztaty

Dzięki niezawodnej organizacji, każdy z Was może już teraz skorzystać z formularza rejestracyjnego. Warto dodać iż w tym roku przewidziano dla każdego spersonalizowaną koszulkę z apelido.  Oto link do formularza rejestracyjnego oraz do wydarzenia w serwisie Facebook:

Formularz kontaktowy: https://www.ticketkantoor.nl/shop/PLTemRaiz3?fbclid=IwAR2qr5bQT9JFsWP1-AMRm0QZoiL6Rn4kA_RRVZQ897puyH5wdny6TuOavjU

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/346274469368296/

Cała impreza potrwa aż cztery dni (12-15 wrzesień 2019). Cóż, nie wypada nam zrobić nic innego jak tylko zaprosić Was wszystkich jeszcze raz na warsztaty Capoeira Tem Raiz Tem Dende 3. Widzimy się w Holandii!

Ps. Poniżej prezentujemy oficjalny plakat imprezy.

batizado utrecht 2019 - plakat

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s